נעים להכיר...

טלי פרחי, מנהלת ומייסדת ביחד עם אלון פרחי את חברת "אלונים"- העצמה באמצעות כלבים, המחברת בין אנשים לכלבים בחינוך הרגיל ובחינוך המיוחד.

קרן דהן, מנהלת ובעלת "חיזוק חיובי" – טיפול רגשי באמצעות כלבים בכל האוכלוסיות.

אנו עוסקות בתחום הכלבנות הטיפולית ובעלות ניסיון רב שנים בעבודה עם כל הגילאים, האוכלוסיות והמגדרים, מובילות פרויקטים טיפוליים עבור ילדים, נוער, מבוגרים ואף קשישים בכל רחבי הארץ.

דרך הטיפול נחשפנו במהלך השנים לתרומה האדירה של כלבים ולאפקט המופלא שיש לכלבים על אנשים. לכן שׂמנו לנו למטרה לקרֵב בין אנשים וכלבים, לחזק את המוּדעות להשפעה המיטיבה של הכלבים ולעזרה הטיפולית המשמעותית שמביאה איתה העבודה עם הכלבים.

חוסר השיפוטיות של הכלבים מביא איתו המון הכלה, קבלה והקשבה, שהופכות את הכלב למטפל האולטימטיבי. מניסיוננו העשיר בתחום ראינו כיצד השילוב הזה מביא לשינויים משמעותיים אצל כל מי שבא עם כלב במגע.

בעבודה שלנו אנו מצליחות לגעת בנפש הרכה של ילדים צעירים, לחדור דרך השריון של בני הנוער, ולשבת לשיחה ומגע מלטף עם קשיש. אנו פוגשות אנשים במטרה להשאיר אותם במצב טוב יותר ממה שפגשנו, ורואות בכך שליחות המלווה אותנו יום-יום.

המשחקים והחוברת נבנו מתוך הצורך בתוכן איכותי המאפשר הנגשה של עולם הכלבים לאוכלוסיות השונות, הגדלת הידע על עולם הכלבים, וחשיפה של הכלים המיוחדים לסיוע טיפולי דרך עולם הכלבים ולחיזוק המפגשים של אנשים עם כלבים.

אנו מאחלות לכם הנאה רבה בפעילות עם המשחק
טלי וקרן

דילוג לתוכן